پیوستن به کارخانه نوآوری

شما می‌توانید به عنوان استارتاپ، شرکت، سرمایه گذار، شتابدهنده و یا ارائه کننده خدمات به فضای نوآورانه کارخانه نوآوری بپیوندید.

شرکت ها و استارتاپ ها

یکی از مهم‌ترین اهدافی که کارخانه نوآوری کرمانشاه دنبال می‌کند، ایجاد فرصتی است که شرکت‌ها و استارتاپ‌ها امکان استفاده از ایده‌ها و نظرات یکدیگر را داشته باشند. برای همراهی با ما و قرار گرفتن در جمع شرکت‌ها و استارتاپ‌های خوش فکر و نوآور فرم زیر را تکمیل کنید تا ما امکان بررسی حضورتان را داشته باشیم. در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

شتابدهنده ها

شتابدهنده‌ها به عنوان یکی از اثرگذارترین اجزای زیست‌بوم نوآوری که نقش مهمی در رشد و پیشرفت استارتاپ‌ها دارند، جایگاه مشخص و مهمی در کارخانه نوآوری کرمانشاه خواهند داشت. برای قرار گرفتن در صف بررسی، فرم پذیرش شتابدهنده‌ها را تکمیل کرده و منتظر پاسخ سریع ما باشید.

سرمایه گذارها

افتخار کارخانه نوآوری کرمانشاه فراهم و تسهیل کردن فرآیند رشد کسب‌وکار‌ها و توسعه نوآوری است. ناگفته پیداست که رسیدن به بسیاری از اهداف پیش روی کسب‌وکار‌های نوپا، بدون وجود حمایت مالی امکان پذیر نیست. اگر به حمایت از استارتاپ‌ها علاقه‌مندید و سرمایه‌گذاری در مسیر نوآوری برایتان با ارزش است، پذیرای شما در کارخانه نوآوری هستیم. با تکمیل فرم زیر امکان آشنایی بیشتر را برای ما فراهم کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی‌تان باشیم.

ارائه دهندگان خدمات

هر کسب‌وکاری برای توسعه و پیشرفت نیازمند استفاده از بستر‌ها و خدمات متنوعی است. اگر شما خدمات مورد نیاز کسب و کار‌ها را ارائه می‌دهید و تمایل به حضور در جمع اجزای فعال زیست بوم نوآوری را دارید، با تکمیل فرم پذیرش می‌توانید امکان برقراری ارتباط را فراهم کنید تا پس از بررسی پاسخگوی‌تان باشیم.

پذیرش